PatileGelsin.com Teslimat Koşulları

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul’a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde tarafınıza ulaştırılır. Ürünün tarafınıza güvenle teslimatı için piyasada yaygın bulunan Kargo firmaları veya İstanbul / Anadolu yakasında ikamet eden müşterilerimiz için kendi özel kuryemiz hizmet vermektedir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Siparişinizin detayları bir E-Posta ile size bildirilir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

Patilegelsin.com aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ; Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Siparişinizin durumunu Bana Özel Sayfasından takip edebilirsiniz.

Her Türlü Soru, Sorun ve Öneriniz için bizlere İletişim Sayfasından ulaşabilirsiniz.